Soutěž Čerti a sport – úspěch naší žákyně

20170622_111733Někteří žáci naší školy se tento rok zapojili do soutěže Čertovské pohádky, kterou pro děti ze základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií pořádá městský obvod Mariánské Hory a Hulváky.

V úterý 20. června se konalo v ostravském multikině Cinestar vyhlášení vítězů. Sešlo se zde deset finalistů, rodiče a vedení městského obvodu, členové poroty a partneři soutěže. Mezi deset finalistů také patřila naše žákyně ze 7. třídy EMMA TOBOLOVÁ. Soutěže se zúčastnilo více než 1000 žáků, a proto je velkým úspěchem, že Emma byla oceněna.

Nejhezčí pohádky namluví zástupci vedení radnice a moderátoři Hitrádia Orion přes léto na CD, která budou na začátku školního roku rozdána prvňáčkům z vybraných škol v celém kraji.

Emmě moc gratulujeme.