Vyučování s rodiči – 1. třída

PB063380_vyuka

V pondělí 6. listopadu 2017 se uskutečnila první společná výuka s rodiči v 1. třídě.

Na začátku dne jsme se přivítali společným pozdravem a pak už následovala výuka jazykové komunikace, matematiky a prvouky propojené s podzimním tvořením.

V jazykové komunikaci jsme hráli bingo, četli, psali, zkrátka děti ukázaly vše, co se stihly za 2 měsíce ve škole naučit. Nejinak tomu bylo i v matematice. Tam jsme sčítali v oboru do 5, porovnávali, řešili slovní úlohy. A samozřejmě nechyběla hra na závěr. V prvouce jsme pak rozlišovali listnaté stromy od jehličnatých, vyplňovali podzimní tajenku a pracovní list. Následovalo podzimní tvoření a musím konstatovat, že výrobky jsou velice hezké.

Pondělní vstup do pracovního týdne se velmi vydařil a myslím, že nejen děti, ale také rodiče, odcházeli ze školy s úsměvem.