Recitační soutěž – 2. stupeň

Ve středu 7. února se konalo u nás ve škole školní kolo recitační soutěže. Žáci se nejprve zapojili do třídních kol a poté ti nejlepší soutěžili v kole školním. Do obvodního kola postoupily:

Klára Šturcová (6. třída), Veronika Wlaková (7. třída), Sabina Vlková (7. třída), Zuzana Daňová (8. třída), Romana Prčíková (9. třída), Aneta Pecková (9. třída)

Okrskové kolo, které se konalo na základní škole ve Frýdku-Místku dne 20. 1. 2018, proběhlo v rozdělení na dvě kategorie: první kategorie – 6. + 7. třída, druhá kategorie – 8. + 9. třída. Obě kategorie byly rozděleny do dvou tříd v počtu asi 20 žáků, kde rozhodovala o postupu žáků odborná komise.

Z naší školy se bohužel žádná z dívek nedostala do dalšího kola, což nás sice mrzí, ale konkurence byla nejspíš lepší. My si ovšem myslíme, že se holky snažily! 🙂

autorka: Veronika Wlaková – 7. třída

20180220_153940