Velké poděkování Základní škole Fryčovice

Ráda bych se podělila o přístup Základní školy ve Fryčovicích. Především jako matka Ladislava. Přijali mého syna do školy i přes jeho zdravotní znevýhodnění a vytvořili mu ideální podmínky pro jeho vzdělávání. Myslím, že toto rozhodnutí bylo velkým přínosem i pro děti, které mohly poznat „jiné“ dítě než zdravé. Ladislav do kolektivu zapadl a jeho spolužáci se o něj starali s láskou. Ládík udělal, se zdravými dětmi, velký posun. A žáci ZŠ Fryčovice se naučili žít, pomáhat a pochopit takto postižené dítě. Chtěla bych velmi poděkovat za profesionální, laskavý a trpělivý přístup paní učitelky Petry Strnadlové a paní asistentky Martiny Dětské. Velký dík patří i paní ředitelce za přijetí Ládíka do této školy. Děkuji všem zaměstnancům.

Děkuji, Monika Baumanová