Dotazník pro rodiče – Mléko do škol a Ovoce a zelenina do škol

Anketa – Školní projekt

Vážení účastníci Školního projektu Mléko do škol,

během června 2018 jsme vás požádali o vyplnění krátkého dotazníku týkajícího se zkušeností se školním projektem Mléko do škol po prvním roce jeho provádění.

Rádi bychom připomněli, že dotazník je stále aktivní a je možno ho za každou jednotlivou školu vyplnit do 30. 9. 2018.

Snažíme se projekt co nejvíce přiblížit požadavkům škol i dětí a rádi bychom získali představu, jak je projekt vnímán nejen samotnými školami, ale i rodiči dětí a proto jsme připravili krátký dotazník i pro ně.

Velice bychom uvítali, pokud byste mohli vhodným způsobem o tomto dotazníku informovat rodiče, např. na rodičovských schůzkách.

Dotazník je též anonymní a je přístupný na adrese www.szif.cz – Zpravodajství – Dotazníková šetření – Dotazník pro rodiče – Mléko do škol a Ovoce a zelenina do škol. Je možno ho vyplňovat do 31. 10. 2018.

V případě jakýchkoli dotazů a připomínek se na nás neváhejte obrátit.

S pozdravem,

Tým školních projektů