Český červený kříž- Mladý zdravotník II. stupně

Ve čtvrtek 24. 4. 2019 jsme se opět zúčastnili okresního kola Mladý zdravotník II. stupně, kterou pořádal Český červený kříž pobočka Frýdek – Místek na 7. základní škole ve F-M. Jedná se o soutěž v poskytování první pomoci. Kromě vlastní soutěže má tato akce mnohem významnější podtext. Poskytování první pomoci si vyzkoušet tzv. „naživo“. Pro žáky jsou připravená stanoviště, kde musí plnit jednotlivé úkoly. Letos jsme na soutěž vyslali čtyři pěti – členná družstva složená z žáků II. stupně a odnesli si dvě místa! Družstvo složené z žáků osmé a deváté třídy 2. místo a 3. místo si odneslo družstvo složené z žáků osmé třídy. Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a výhercům blahopřejeme.