Den dětí 2019

V pátek 31.6.2019 se na naší škole konal tradiční Den dětí. I přes velké obavy z nepříznivého počasí, se nakonec počasí umoudřilo a bylo krásně. Pro žáky byl nachystán zajímavý program. Viděli ukázky karate, hasičské techniky, mohli si vyzkoušet svou pohybovou i logickou dovednost na různých stanovištích, které pro ně přichystali vyučující. Sdružení rodičů pro ně zajistilo občerstvení a sladké odměny. Nechyběla ani velmi oblíbená pěna, kterou zajistili hasiči.

Velké poděkování patří pekařství Boček Fryčovice, který poskytl sponzorský dar v podobě pečiva pro děti. Dále Sboru dobrovolných hasičů Fryčovice, policii Brušperk, Oddílu karate Frýdek-Místek a všem rodičům a pedagogům, kteří přiložili ruku k dílu.

Další foto zde