«

»

Turnaj v házené

Na konci května se naši házenkáři z 5. ročníku zúčastnili ostravského turnaje v házené na ZŠ Klegova. Jednalo se o přátelskou nepostupovou soutěž, jejímž cílem bylo zahrát se soupeři škol, které se věnují házené i v odpoledním tréninku a nabrat tak zkušenosti a zážitky s hrou spojené. Družstva byla složena ze  dvou chlapců a třech dívek a sehráli postupně každé družstvo celkem 5  desetiminutových zápasů. Boje na hřišti probíhaly nekompromisně, naši ale byli velmi pozorní a okukovali finty. Velkou pochvalu zaslouží všichni, protože ustáli obrovskou fyzickou a psychickou zátěž a dívky prokázaly neobyčejnou statečnost v brance, kdy čelily prudkým střelám z blízkosti. Uznání se naši hráči, ačkoli poražení, dočkali od hlavního rozhodčího pana Rekšaka, který se rozhodl podpořit naše hráče tak, že přijede na konci června do Sokolovny uspořádat trénink pro všechny páťáky a čtvrťáky. Děkujeme našim statečným hráčům.
Házené zdar!
Mgr. Bednářová