«

»

Adaptační pobyt šestých tříd

Hned první týden nového školního roku se jeli šesťáci na dva dny tzv. adaptovat na adaptační pobyt, který probíhal na horském a rekreačním hotelu v Palkovických hůrkách. Ve středu 4. září nám jeden z rodičů, pan Nevlud,  odvezl svou dodávkou těžší batohy na hotel a my jsme „za ním“ vyrazili hezky po svých. Počasí se nám umoudřilo, takže nás po celou cestu doprovázelo slunce a dobrá nálada. Cestou někteří prožili také dobrodružství, když se na zkratce „ztratili“. Samozřejmě pod vedením pedagogů. Vše dobře dopadlo a všichni jsem se na hotelu setkali. Po obědě nás čekali různé společenské a sportovní hry, aby všichni správně nastartovali vstup na druhý stupeň základní školy. Večer nechyběl táborák se špekáčky a kytarou. Druhý den po snídani nám opět pan Nevlud odvezl větší batohy a my jsme vyrazili pěšky zpět ke škole. A aby to bylo ještě zajímavější, tak jsme to vzali rovnou přes Hukvaldy. Do školy jsme dorazili na oběd, který všem ten den obzvláště chutnal.

IMG_1554

 

Galarie fotografií