opět je zde LOGICKÁ OLYMPIÁDA

O Logické olympiádě

… Logická olympiáda je určena všem žákům mateřských a základních škol (a odpovídajícím ročníkům víceletých gymnázií) a studentům středních škol, kteří mají hlavu na svém místě a chtějí porovnat své síly s ostatními z celé České republiky.

… nejdříve je nutno se do soutěže zaregistrovat se svým emailem.

… soutěž probíhá v několika kolech – základní, okresní pro kategorii MŠ, krajské a finále. Základní kolo se řeší on-line – soutěžící mohou úlohy řešit ve škole, doma, v knihovnách, zkrátka kdekoli, kde se připojí na internet.

… nejlepší z kategorie A, B a C z každého kraje postoupí do krajského kola a ti nejlepší z nich pak do celorepublikového finále. Zde budou moci porovnat své síly s ostatními finalisty při řešení logických problémů, soutěžích zaměřených na postřeh a rychlost úsudku a dalších a soutěžit o hodnotné ceny.

… soutěžící z kategorie A1 a A2 absolvují pouze základní kolo a už nepostupují do krajských kol.

Registrace soutěžících do Logické olympiády 2019 bude možná do 30. září 2019.

Více informací na www.logickaolympiada.cz