«

»

Roušky

 

Vážení rodiče,

25. května by se měli do školy vrátit žáci prvního stupně a od června žáci druhého stupně na konzultace. Chtěli bychom ochránit zdraví dětí i dospělých, a proto jsme objednali tzv. covid-filtry (propylen s vrstvou nanovlákněného filtru), které by po vložení do látkových roušek měly zajistit mnohem větší ochranu. Je ale potřeba mít takové roušky, do kterých se filtry vložit dají.

„Děvčata“ na bazéně (Pavlína Hlavatá  a Gabriela Kleinová) nám se šitím roušek pomáhají, ale potřebujeme vědět, kolik z Vás o ně projeví zájem. Roušky jsou bavlněné se všitou kapsou na vložení jednorázového filtru, velikost pro danou věkovou skupinu. Cena použitého materiálu se pohybuje kolem 20,- Kč na jednu roušku a domníváme se, že děti budou potřebovat dvě denně.

Pokud máte zájem, informujte prosím, nejlépe ihned, své třídní učitelky a sdělte, kolik roušek pro Vás máme zajistit.

(Pokud si budete chtít roušky ušít sami, v nejbližších dnech Vám dáme na stránky školy střih, do kterého budeme poskytovat nano filtry.)

Děkuji,

Mgr. Alexandra Filarová, ředitelka školy