Konzultace pro žáky druhého stupně ZŠ

Vážení rodiče a žáci druhého stupně,

v rámci další etapy uvolňování opatření ve školách je možno realizovat občasné vzdělávací a socializační aktivity pro žáky druhého stupně ZŠ, přičemž je na konkrétních podmínkách školy (personálních, materiálních a prostorových), zda této možnosti využije, v jakém rozsahu a jakým způsobem.

Rozhodli jsme se pro takovouto organizaci konzultací:

• Konzultace jsou určeny pro žáky šestého, sedmého a osmého ročníku (dle zájmu je možné doplnit i ročník devátý).
  • Jsou zaměřeny na vysvětlení a procvičení učiva matematiky, českého jazyka a angličtiny.
  • Zahájení konzultací bude vždy v 9.30 hod. a ukončení v 12.00 hod.
  • V pondělí budou realizovány konzultace pro šestý ročník, v úterý pro sedmý a ve středu pro osmý ročník.
  • Individuální konzultace v dalších předmětech jsou možné ve čtvrtek a v pátek (žáci se zapíší k jednotlivým učitelům během konzultačních dnů svého ročníku, popřípadě se domluví osobně telefonicky, emailem).
  • V den konzultací je umožněno dotované stravování žáka – je nutné se ke stravování telefonicky (558668090) nebo emailem přihlásit. Jídlo pro tyto žáky se bude vydávat 12.00 – 12.15 hod.

Vážení rodiče, pokud se Vaše dítě konzultací se svou třídou zúčastní, informujte prosím do středy 3. 6. své třídní učitele, abychom mohli nastavit bezproblémovou organizaci. Děkujeme.

Mgr. Alexandra Filarová