«

»

Velká soutěž ZOO Ostrava 2021, tentokrát online

Pravidelně se naše škola účastní jarních a podzimních soutěží pořádaných ZOO Ostrava. Bohužel, již dvakrát musela být soutěž zrušena. Nyní se ZOO Ostrava rozhodla nabídnout testy školám, které o ně projeví zájem. Ty si poté sami, v online prostředí a tedy v rámci školy, soutěž uspořádají. O soutěž projevila, z řad druhého stupně, skupinka nadšených žáků. A tak jsme se jedno odpoledne sešli na jednu hodinu v online prostředí a žáci si změřili své znalosti. Pracovní list nebyl zrovna jednoduchý, ale nikdo to nevzdal. Všichni odvedli opravdu dobrý vědomostní výkon. A když je to soutěž, je třeba prozradit obsazení tzv. bedny.

Kategorie A (9.-8. třída): 1. místo Kateřina Prokopová, 2.místo Tereza Holubová, 3 místo Tereza Nedorostová

Kategorie B (7.-6. třída): 1. místo Nikola Durajová, 2. místo Barbora Doubková, 3. místo Jan Šenkeřík.

Blahopřeji umístěným a děkuji všem za možnost soutěž uspořádat.  Ceny a diplomy obdržíte, jakmile to situace umožní.

JOG3bdf29_LOGO_Z_1