«

»

FOD Klokánek 2021 – ocenění žáci

Také v tomto školním roce uspořádal FOD Klokánek výtvarnou soutěž na téma: „Obrázek, který udělá radost hned dvakrát“. A my jsme samozřejmě nemohli chybět. Poslali jsme řadu velmi povedených žákovských prací a několik žáků bylo oceněno. Jedná se o charitativní projekt a proto i nás dvakrát těší, že se líbily a ještě poslouží dobré věci. Více informací v přiloženém odkaze: http://www.fod.cz/nase-cinnost/ocenene-vytvarne-prace-ze-souteze-v-i-pololeti-2021

Ocenění žáci: Kategorie 11-12 let – Aneta Třeštíková a Barbora Doubková  (6. třída), Natálie Klímková (7.A), Lucie Kyršová (7.B). Kategorie 13 let a více: Nikola Durajová, Hana Konečná (7.A)

Žákyním gratulujeme k ocenění a děkujeme za reprezentaci naší školy. Všem žáků, kteří malovali do soutěže, také děkujeme za jejich práce.

20210417_212232