«

»

Průvodce devítkou

Unikátní průvodce „Kam po devítce“ je originální a přehledný návod usnadňující rodičům orientaci. Jeho zvláštností je to, že je psán „z pohledu rodiče“ a je podložený aktuální opakovanou zkušeností s výběrem střední školy i profesní orientací v oblasti poradenství ve vzdělávání.

Najdete zde přehled všech zásadních informací, ale i odpovědí na nejčastější otázky, které se váží  k výběru budoucího povolání či studia. 

Jak tento 30ti stránkový průvodce vypadá a co vše obsahuje, se můžete podívat zde   https://kampodevitce.cz/

Další podporu v průběhu školního roku mohou deváťákům i rodičům poskytnout 2x měsíčně zasílané informační newslettery, ve kterých autorka posílá informace o aktuálních tématech, ale i případných změnách (těch bylo loni díky epidemii poměrně hodně).

Registrovat se k odběru je možné na výše uvedené webové stránce.

Brožura i zasílání newsletterů jsou rodičům k dispozici zdarma.