«

»

Hledáme hostitelské rodiny k projektu Edison

 

     V letošním roce jsme se poprvé zapojili do mezinárodního projektu. Na naší škole přivítáme 6-8 studentů  (stážistů)    z různých   zemí. Cílem projektu Edison je seznámit mládež s kulturou a tradicemi jiných zemí, prolomit tak mezikulturní bariéry. Naše škola využila nabídky hostit zahraniční stážisty  v týdnu   od  26.2. do 5.3. 2017.

    Děti tak zažijí  netradiční hodiny angličtiny a budou mít  možnost se v tomto jazyce zdokonalit. Prostřednictvím prezentací, videí, písní, tanců a her  se  žáci seznámí s kulturou a tradicemi zahraničních zemí.

      Chtěla bych oslovit zájemce z řad rodičů, kteří by byli ochotni nám pomoci ubytovat stážisty.   Bude to dobrá příležitost, jak si procvičit angličtinu či získat třeba nového kamaráda z jiného koutu světa. Jestliže některá rodina bude mít zájem o ubytování některého ze stážistů, prosíme, abyste co nejdříve kontaktovali ředitelku školy  nebo třídní učitelku vašeho dítěte.  Zájemcům  budou poskytnuty podrobnější informace.

                                                                                                                      Martina Holíková