Školní kolo recitační soutěže

Tak jako každý rok i letos se konala u nás ve škole recitační soutěž. Nejprve se žáci utkali ve třídních kolech a nejlepší pak byli vybráni do kola školního.

Školního kola se zúčastnilo 27 žáků 1. stupně. V 0. kategorie (1. třída) vyhráli a do obvodního kola postupují: Gabriela Pilárová, Michal Vaněk a Ester Daňková, v kategorii 1. (2. – 3. třída): Tereza Vajdová, Jan Šenkeřík, Hana Konečná a ve 2. kategorii (4.- 5. třída): Alice Pecková, Zuzana Rošíková a Matyáš Dětský.

Školního kola se dále zúčastnilo 17 žáků 2. stupně. V kategorii 6. a 7. třídy vyhráli a do okresního kola postupují: Zuzana Daňová, Veronika Wlaková a Tomáš Daněk, v kategorii 8. a 9. třídy: Aneta Pecková, Romana Prčíková a Klára Kleinová.

recitacni-soutez