ZÁPIS DO 1. TŘÍDY

Dne 4. dubna 2017 proběhl zápis do 1. ročníku pro školní rok 2017/2018.  Dostavilo se celkem 22 dětí se svými rodiči. Letošním zápisem provázeli žáci 5. třídy coby postavičky vodníků a vodních vil.

Předškoláci poznávali geometrické tvary, číslice, zavazovali tkaničku, procvičovali se v prostorové orientaci, kreslili postavu vodníka a zachytali si rybičky v pohádkovém rybníce. Domů si odnesli pamětní listy a spoustu dárečků, které pro ně vyrobily nejen děti ze školních družin jako vzpomínku na jejich velký den, ale které věnovala také firma Sun Ce Trading Prague s.r.o. Po skončení zápisu si předškoláci společně se svými rodiči prohlédli školu.

Přejeme všem budoucím prvňáčkům dobrý start, spoustu nových kamarádů, zážitků a především, aby se jim v naší škole líbilo.