Lyžařský kurz – Ludvíkov 2018

14. – 19. 1. 2018 jsme trávili s 36 žáky 6. a 7. třídy na lyžařském kurzu v Ludvíkově v Jeseníkách. Před odjezdem jsme se obávali nedostatku sněhu, kterého bylo na toto zimní období opravdu málo, ale díky vydatnému zasněžování na 3 km vzdáleném svahu v Karlové Studánce a díky přítomnosti autobusu (i s řidičem Láďou) po celou dobu lyžáku jsme mohli od pondělí až do pátku lyžovat na krásně upraveném svahu. Ve středu po odpočinku (procházka z Ovčárny na Barborku a prohlídka Karlovy Studánky) jsme absolvovali i večerní lyžování, což žáci ocenili velkým aplausem. Lyžařský kurz se velmi vydařil. Za celý kurz se nikdo nezranil, což při počtu 15 snowboardistů je malý zázrak, ani nikdo neonemocněl a všichni se naučili lyžovat nebo jezdit na snowboardu. Žáci se k sobě i k instruktorům chovali hezky a nám všem bylo smutno, že kurz končí.