ČEPS CUP

Ve čtvrtek 25.10.2018 se děvčata 5. ročníku zúčastnila okresního kola ČEPS CUPU  ve florbalu  konaném v ostravské ČPP Aréně. Družstvo hráček se postavilo soupeřkám ze ZŠ Gen. Píky (prohra 1:8), ZŠ Komenského Frýdlant ( výhra 4:2), ZŠ Čs. tankistů ( prohra 2:5), a ZŠ Krestova ( výhra 5:1). Celkový bodový zisk 6 bodů nestačil na postup do finále, nicméně dívky  odvedly vynikající týmovou spolupráci, prokázaly vytrvalost, vzájemně se posilovaly a povzbuzovaly, zvláště v posledním zápase, kdy dokázaly porazit favorizované soupeřky. Velké uznání patří brankářce, která soustředěně pracovala po celých 4x 14 minut zápasu. Odměna ve formě brankářské masky připutuje brzy do školního vybavení.

C_IMG_20181025_105717

O týden později se do turnaje zapojili i chlapci. Zamířili jsme do Raškovic, kde se sešlo 8 družstev. Naši reprezentanti sehráli tři utkání ve skupině, z toho jedno vyhráli, což na postup nestačilo. I tak si zápasy moc užili a získali cenné zkušenosti do dalších zápasů.

20181101_082559

Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci školy!