«

»

Získali jsme ocenění v soutěži – Znáš svůj kraj?

Sdružení Región Beskydy se sídlem v Žilině společně se sdružením Region Beskydy se sídlem ve Frýdku-Místku vyhlásilo v září zajímavou výtvarnou soutěž – Znáš svůj kraj? Soutěžící měli nakreslit libovolný turistický cíl z  české nebo slovenské části Euroregionu Beskydy. Naše škola zaslala 5 prací: Helena Bílková, Sára Kubelová, Nela Galásková (3.třída), Jakub Kratochvíl (4.třída), Kristýna Vajdová (5.třída).

Z došlých 127 výtvarných děl bylo 10 prací oceněno. A právě „Lysá hora“ od  Kristýny Vajdové byla mezi oceněnými. Kristýnce gratulujeme.

IMG_7830

811C8963-63BE-474A-B75F-8841CB1C9D1E

Soutěž byla realizována v rámci malého projektu ,,Cesta k spoločnému poznaniu Česko–slovenského pohraničia“ v rámci Interreg V-A Slovenská republika – Česká republika Fond malých projektů. Region Beskydy: https://regionbeskydy.cz/

Všem žákům, kteří se do soutěže zapojili, děkujeme za reprezentaci naší školy.

Práce žáků si můžete prohlédnout v Galerii fotografií: https://photos.app.goo.gl/ktiHsXUh8TJu2rEBA