Recitační soutěž

Dne 21. 2. 2023 proběhlo obvodní kolo recitační soutěže žáků 1. stupně v ZŠ Brušperk. Zúčastnilo se celkem 8 základních škol (Fryčovice, Brušperk, Petřvald, Stará Ves nad Ondřejnicí, Krmelín, Kozlovice, Hukvaldy, Staříč). Soutěžilo se v těchto kategoriích:               0. kat. (1. roč.), 1. kat. (2. a 3. roč.), 2. kat. (4. a 5. roč.).                                                       Naši žáci se umístili: v 0. kat. na 1. místě (Jan Zagora),                                                                                                 v 2. kat. na 1. místě (Natálie Machová).

Všem soutěžícím děkujeme za reprezentaci školy. 0. kategorie - Jan Zagora, 1. místo 2. kategorie - Natálie Machová, 1. místo