«

»

Nejpovedenější výtvarné práce k 35. výročí naší školy

K 35. výročí školy mohli žáci ve výtvarné výchově malovat nejrůznější obrázky spojené tematicky s naší školou. Vznikla řada nejenom krásných, ale především zajímavých výtvarných děl. Ty nejpovedenější byly vystaveny na nástěnkách v předsálí Obecního domu ve Fryčovicích v den Školní akademie. Ve škole ještě proběhlo vyhodnocení tří nejlepších výtvarných děl prvního a druhého stupně. Bylo to velmi těžké, protože pod rukama žáků vznikly nádherné obrázky, ale nakonec to dopadlo takto:

Žáci II. stupně: 1. místo: Ondřej Bílek (9.třída) – hodina dějepisu…2. místo – Valérie Čamková (8.třída) – chemická sestava a Eva Durajová (6.třída) – volejbal…3. místo: Michaela Volná (8.třída) – školní jídelna

IMG_5202

Žáci I. stupně: 1.místo: Helena Bílková – hodina tělocviku, 2.místo: Jiří Dvorský- škola, 3. místo: Natálie Janšová – třída (všichni 4. třída)

IMG_5200

Všem žákům, kteří se zapojili děkujeme a gratulujeme umístěným. Jejich práce si můžete ještě jednou prohlédnout ve fotogalerii: https://photos.app.goo.gl/HCh2A4EnSspXaXuy7