«

»

Soutěžní výtvarné práce našich žáků 2023

Každý rok se pravidelně účastníme nejrůznějších výtvarných soutěží. Ne vždy se nám podaří v obrovské konkurenci získat ocenění. Protože jsou však výtvarná díla našich žáků opravdu nádherná, můžete si je v přiloženém odkazu prohlédnout. Tyto byly zaslány na výtvarnou soutěž s tématem Naše Krajina, kterou vyhlásilo sdružení Brontosaurus. Stojí opravdu za zhlédnutí. Nu, posuďte sami: https://photos.app.goo.gl/LzCqTdzCCXHJYT7q7

Do další výtvarné soutěže s názvem Soutěž dětské mapy Barbary Petchenik 2023, kterou pravidelně vyhlašuje Mezinárodní kartografická asociace ICA za podpory UNICEF, se letos účastnili dva naši žáci. Ocenění jsme bohužel nezískali. Pokud si však prohlédnete v přiloženém odkazu výherní obrázky žáků jiných škol, budete jistě se mnou souhlasit, že výtvarná díla našich dvou žáků jsou vynikající. Výherní obrázky v kategorii 13 – 15 let:   https://www.cartography.cz/soutez/vysledky-rocnik-2023/

Ondřej Bílek (9. třída)

IMG_5114

Daniel Drábek (8. třída)

IMG_5115