«

»

Výlet za odměnu

 

 

IMG_6050

   Ve čtvrtek 15.6. žáci sedmé třídy vyrazili do Ostravy na sportovní výlet. Aktivně se zapojili do  podzimního i jarního sběru a nasbírali nejvíce kilogramů z celé školy. Odměnou pro ně  byl program ve sportovním areálu v Ostravě-Kunčicích. 

   Částku za nasbírané kilogramy jsme odečetli od celkového vstupu do ENHA FREESTYLE. Celé sportoviště bylo otevřené pouze pro nás. Sympatický  trenér měl pro děti připravený zajímavý  program.  Naučili se správně skákat,  padat, zkusili si parkourové triky a v týmech si zahráli bojovku s NERF zbraněmi.

  Celý program velmi rychle uběhl a sedmáci si jej užili. Velkým zážitkem pro některé bylo cestování hromadnými prostředky v Ostravě. 

Všichni  už těší na další školní rok, aby se znovu aktivně zapojili  do sběru a vybrali si odměnu v podobě zážitkové akce!

 

                                                                                             Martina Holíková

 

IMG_6043 IMG_6045 IMG_6046 IMG_6047