Dobropečení

V předvánočním čase chtějí děti z týmu Světové školy ZŠ Fryčovice podpořit onkologicky nemocné děti.  Mottem akce je:

„Buďme k dětem hodní! Chovejme se k dětem s láskou a trpělivostí, protože ony jsou budoucností našeho světa!“

20. prosince v rámci akce Vánoce ve škole žáci naší školy budou nabízet upečené sladké  či  slané dobroty,  cukroví,  buchty, koláče za  dobrovolný  příspěvek. Získané peníze pošleme na  konto organizace Dortem proti rakovině. Akci můžete podpořit i tím, že do školy ve středu dne 20. 12. od 7:00 do 15:00 přinesete napečené dobroty.

Odpoledne od 16:30 můžete přijít do školy, načerpat vánoční atmosféru při programu Vánoce ve škole a udělat dobrý skutek zakoupením laskomin.

Aby škola podpořila „boj“ s jednorázovými odpady, prosíme, abyste si s sebou přibalili prázdnou krabičku, ve které si můžete nakoupené dobroty odnést.

Děkujeme za podporu nemocných dětí upečením dobrot nebo jejich zakoupením!

Tým Světové školy ZŠ Fryčovice

Plakát dobropečení