«

»

KARNEVAL

Dne 9. března v pátek odpoledne proběhl v kulturním sále Obecního domu ve Fryčovicích tradiční karneval. Letos žáci i učitelé měli unikátní příležitost přijít v kostýmu zvířete, a tak se skutečně sešly “zvířata všeho druhu“.  Téměř nikdo nezklamal a všichni přišli v nejrozmanitějších a nejoriginálnějších kostýmech, sál se na páteční odpoledne proměnil ve snad tu nejpřátelštější zoologickou zahradu.

Pro děti byly připraveny zábavné soutěže, hádání písniček z pohádek a filmů, malování na obličej se zvířecí tématikou, kolo štěstí s krásnými cenami, tombola a na závěr taky všemi velmi oblíbená aktivita – prodloužená diskotéka.

Karneval si všichni užívali, každý oplýval dobrou náladu a bavil se. Byla to jedna z nejlepších akcí, které škola kdy uspořádala, jen je škoda, že samotná akce tak rychle uběhla.

Jitka Strakošová, 9. tř.