Den dětí 2018

1.6 patří již tradičně dětem a my jsme tzv. Den dětí také řádně oslavili. Počasí nám přálo a tak jsme mohli plně využít prostory obecního hřiště. Zahájení patřilo požárnímu cvičení, kdy hasiči z SDH Fryčovice evakuovali celou školu a následně proběhla individuální záchrana zástupce ředitele. Poté se žáci přesunuli na hřiště, kde na ně čekal bohatý program. Nejprve zhlédli ukázku canisterapie z nadace Podané ruce, z.s. z Frýdku-Místku a pak následovala ukázka práce policejního psovoda z městské policie Frýdek-Místek. Unie rodičů mezitím nachystala pro děti občerstvení a učitelé svá stanoviště, kde si žáci mohli jít vyzkoušet nejrůznější aktivity – sportovní, malování apod. Žáci deváté třídy zajistili po celou dobu hudební doprovod.  Závěr patřil opět hasičům, kdy dětem nastříkali na hřiště pěnu a děti do ní s radostí naskákaly. Páteční dopoledne se velmi vydařilo a všechny vzpomínky a zážitky si všichni odneseme v paměti. Trochu té naší skvělé atmosféry můžete načerpat z přiložených fotografiích.