Obecné informace pro žáky 9. ročníku

• Na webu školy budou umísťovány aktuální informace o režimu a provozu školy. V sekcích tříd naleznete učivo, které bude připraveno vždy na týden. Nové učivo bude vkládáno v pondělí (tento týden nejpozději v úterý).
  • O případné změně termínu přijímacích zkoušek zatím nevíme.
  • Kvůli vzniklé situaci nebyly žákům rozdány zápisové lístky, které měly být vydány do 15. března 2020. Žáci v současné době lístky nepotřebují, protože se odevzdávají na SŠ až po oznámení o přijetí. Pokud je i přesto nutně potřebujete, domluvte se s Mgr. Strnadlovou pomocí e-mailu: strnadlova.p@zsfrycovice.cz.
  • Učivo si žáci mohou doplňovat i na portálech např. https://www.fraus.cz/cs/ucenidoma. Některé zpřístupnily zdarma učebnice a testy.
  • V případě, že si žáci neodnesli ze školy některé věci (učebnice, pracovní sešity, cvičební úbory atd.), máte možnost si je vyzvednout tento týden (17. – 20. března) v době od 8.00 do 11.15 hodin.
  • V případě dotazů kontaktujte ředitelství školy, v třídních záležitostech nebo dotazů týkajících se českého jazyka mě kontaktujte na e-mailové adrese: martin.ruza@email.cz.