«

»

Ocenění ve vědomostním kvízu Regionu Beskydy 2021

Sdružení Region Beskydy vyhlásilo v prosinci 2021 soutěž, resp. vytvořilo malý kvíz o přírodě a zeměpisných zajímavostech české a slovenské části Euroregionu Beskydy. Polovina otázek byla v českém a polovina ve slovenském jazyce. Kvíz byl realizovaný v rámci projektu Naučné stezky v Beskydech, který mapuje nejzajímavější naučné stezky v české a slovenské části Euroregionu Beskydy a vytváří jejich databázi. Z celkových 220 došlých vyplněných kvízů bylo správně vyplněno 53.

Z naší školy se zapojili tři žáci sedmé třídy. Mikuláš Konvička, Michaela Matulová, Barbora Doubková a všichni měli své kvízy bez chyb! Z došlých a bezchybných kvízů bylo 10 vylosováno a oceněno. Štěstí se usmálo na Mikuláše, ale i děvčatům byly zaslány drobné dárky za jejich snažení. Našim žákům upřímně gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

IMG_0541