«

»

Štramberk

Ve středu 24. 5. 2023 vyjeli žáci 1. třídy, 2. A a 2. B do Štramberku.

Když jsme dorazili na místo, jako první jsme navštívili na náměstí mini Zoo s exotickými zvířaty.  Krátkým výkladem pana majitele se děti seznámily s některými akvarijními a terarijními živočichy, mohly zhlédnout ukázku krmení a na konci si mohly také jedno ze zvířat podržet a vyfotit se s ním.

Po této návštěvě jsme vystoupali po schodech na Trúbu. Děti byly seznámeny s pověstí, která se zde traduje, a mnohé z nich tomuto nemohly uvěřit. Některé děti byly na věži poprvé a mohly se pokochat krásným výhledem do okolí.

Poté jsme se vrátili zpět na náměstí, děti si koupily štramberské uši či nějaké upomínkové předměty.  I když nám sluníčko moc nesvítilo, my byli vděčni za to, že jsme nezmokli a výlet si o to více užili.

20230524_111649

foto zde