«

»

Den dětí 2023

Ve čtvrtek 1. 6. 2023 se na naší škole konal tradiční Den dětí. Pro žáky byl připravený zajímavý a bohatý program. Na úvod si žáci vyzkoušeli cvičný poplach, kde hasiči z místního SDH Fryčovice evakuovali celou školu a posléze proběhla záchrana paní učitelky Gargašové. Poté se žáci přesunuli na fotbalové hřiště, kde na ně čekal další program. Žáci zjistili, jak nevidomý člověk pracuje se svým vodícím psem a byla jim představena ukázka juda od dětí z Judo Beskydy. Pro žáky byly také připraveny ukázky hasičské techniky a policejního vozu. Mohli si vyzkoušet střelbu z airsoftové pistole, vzduchovky, pustit letadlo z místního modelářského kroužku a spoustu dalších zajímavých aktivit na připravených stanovištích. Unie rodičů připravila pro děti občerstvení. Na závěr byla pro žáky připravena tradiční pěna. Čtvrteční dopoledne se velmi vydařilo, celá akce se nesla v příjemné atmosféře a všechny zážitky si všichni odneseme v paměti. Trochu té naší skvělé atmosféry můžete načerpat z přiložených fotografiích, zde: https://photos.app.goo.gl/dwMDCWZs6y9RGfvC8

Pavel Štěrba