«

»

Omalovánky z přírody

Odbor životního prostředí a zemědělství MSK za současné podpory projektu LIFE Coala vyhlásil netradiční výtvarnou soutěž na téma Omalovánky z přírody. Úkolem bylo vymyslet a nakreslit omalovánku zaměřenou na životní prostředí, přírodu, zvířata, odpady, vodu apod., kterou si menší děti budou moci vybarvit. Z vybraných omalovánek vznikne knížka. Do soutěže jsme poslali práce žáků 7., 8. a 9. třídy. Omalovánka Valérie Čamkové (9. třída) byla do připravované knížky omalovánek vybrána. Měli jsme velkou radost. Slavnostní předávání mělo proběhnout na Krajském úřadě MSK, ale z technických důvodů to nebylo možné. Proto přijela delegace k nám na školu (a samozřejmě i do jiných vybraných škol) a cenu předali osobně.

Všechny zaslané práce si můžete prohlédnout ve fotogalerii, jsou skutečně nádherné, zde: https://photos.app.goo.gl/4Xqps5w7H2Tbavo5A

IMG_9401 (1)