«

»

FOD KLOKÁNEK aneb pomoc dětem

V minulém školním roce se naše škola zapojila do výtvarné soutěže, kterou vyhlásil nadační Fond ohrožených dětí KLOKÁNEK. Hlavní myšlenkou bylo nabídnout obrázky dětí (resp. zúčastněných žáků) k prodeji. Všechny prostředky získané prodejem obrázků budou v rámci veřejné sbírky Fondu ohrožených dětí určeny na podporu projektu Klokánek.

V pondělí 19. listopadu 2018 bude nabízeny v GALERII PRO KLOKÁNEK vystavující a k prodeji nabízející vybrané obrázky. Do galerie se jich vejde jen necelá stovka, proto budou obrázky v nabídce obměňovány.

VSTUPTE DO GALERIE NA www.galerieproklokanek.cz .

Vybrané obrázky byly také zařazeny do KALENDÁŘE FOD –  PŘÍBĚHY OHROŽENÝCH DĚTÍ Z KLOKÁNKŮ SE ŠŤASTNÝM KONCEM – na rok 2019. Možnost zakoupení bude od konce listopadu 2018 na http://www.fod.cz/nase-cinnost/e-shop.

IMG_E3346