«

»

Úspěch dvou žákyň hned na startu nového školního roku!

V druhém pololetí školního roku 2018/2019 jsme opět podpořili Fond ohrožených dětí KLOKÁNEK a poslali jsme výtvarné práce našich žáků do jejich soutěže  – Kouzelný úsměv, která má kromě soutěžního charakteru hlavně rozměr charitativní. Letos se zapojilo 54 škol a bylo posláno přes 600 prací.

Práce dvou našich žákyn loňské deváté třídy – Nely Tichovské (Jdeme dál..) a Kateřiny Pezové (Ahoj, ahoj…) byly v kategorii 14-15 let vybrány a budou představovány na výstavách a na www.galerieproklokanek.cz a později je bude možno zakoupit  na E-shopu FOD (www.fod.cz) a peníze budou použity pro potřeby dětí KLOKÁNKU. Také je z obrázků vytvářen kalendář, takže budeme netrpělivě čekat, zda-li se pro rok 2021 některý obrázek od nás v něm neobjeví. Pro rok 2020 je již zhotoven z loňských obrázků.

Více na:

http://www.fod.cz/nase-cinnost/vytvarna-soutez-fod-kouzelny-usmev

Oběma, dnes již bývalým, žákyním blahopřejeme a všem zúčastněným žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

IMG_0436

IMG_0433

 

Galerie prací zde