Zeměpis 7. třída, 25.-29.5.2020

Nejprve několik důležitých informací a pokynů:

1. Sledujte termíny odevzdání kontrolních úkolů a dodržujte je! Stanovená pravidla se dodržují i on-line.
  2. Kontrolní úkoly posílejte na email: foltova.renata@zsfrycovice.cz
  3. Vždy čekejte na mou zpětnou vazbu! Většinou je – Splněno – a nebo vám píši, což někteří již zaznamenali, co je třeba ke splnění úkolu dodělat. Samozřejmě v termínu.
  4. Sešity se budou později kontrolovat.
  5. Pokud se vám něco nedaří pustit apod., samozřejmě mě mailem kontaktujte.

A jdeme dál….

Podíváme se dále do Asie…STŘEDNÍ A JIŽNÍ ASIE.

Zápis do sešitu: Na OneDrive máte nahranou prezentaci. Které státy a jejich hlavní města patří už znáte, takže znovu psát je nemusíte, máte je už hotové :). Dala jsem vám tam více textu k četbě, nikoliv k zápisu. Toho tam je méně. Přečtěte si jej, aby jste pochopili danou oblast, když vám to nemůžu sama osobně říct.

Kontrolní otázky dáme příští týden.

Kdo máte doma atlas, můžete si procvičovat pojmy z Asie, které jsou umístěné na OneDrive. Lze to i mapách Asie dostupných na internetu. Pamatujte! Vaše znalosti vám nikdo nevezme, naopak! Mohou se vám později hodit 🙂

Nechávám stejný odkaz z minulého týdne, ovšem tentokrát už z Asie…kdybyste se chtěli vzdělávat formou dokumentů České televize. Pořady vás provází dva známí a skvělí herci :).

Hotovo 🙂