«

»

Matematický klokan 2021

Ve 2. polovině března se zájemci z řad našich žáků zúčastnili soutěže Matematický klokan. Letošní ročník netradičně probíhal on-line, od zadávání soutěžních úkolů po odevzdávání formulářů odpovědí. Žáci počítali 60 minut v pohodlí domova bez dohledu svých vyučujících. Učitelé matematiky pak odpovědi soutěžících vyhodnotili. Výsledky soutěže za celou školu také zamířili k organizátorům, kde se dále statisticky zpracovávají.

V nejmladší kategorii Cvrček nejlépe počítali Hermína G., Natálie M. a Mikuláš D., v kategorii Klokánek se na předních místech umístili Eva D., Nikola M. a Adéla R..

Na 2. stupni si z mladších žáků v kategorii Benjamín nejlépe vedli Vendula R., Nikola D. a Maxim K., v nejstarší kategorii Kadet byli nejšikovnější Matyáš D. a Ilona M..

Všem účastníkům děkujeme za reprezentaci školy.